KADETE ETA JUBENILEN DENBORA HARTZEA DURANGON

Larunbata honetan, urtarrilak 24, Durangon, Mugarra Triatloi Taldeak eta Euskadiko Triatloi Federazioak antolatuta, kadete eta jubenil mailatan Denbora-hartze bat ospatu da. Ondoren dituzue emaitzak.

100m Libres –FEMENINO

1ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   1.11.49

2ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         1.15.78

3ª.-LIDE AZUETA LIZAUR                             30/09/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.17.61

4ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO             28/05/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.18.24

5ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        1.22.99

6ª.-IRA GALLASTEGUI MENDIA                03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.25.63

7ª.-UXUE LETAMENDIA SANZ                   12/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.30.24

8ª.-AIORA ARANBURU URRUTXURTU   01/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.31.59

100m Libres-MASCULINO

1º.-BORJA GUTIÉRREZ SANTAMARÍA     21/07/1996         JM2       K0 TRIATLOI TALDEA                      0.57.10

2º.-INAXIO ILLARRAMENDI LIZARRETA 22/04/1998         CM3      ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   0.59.99

3º.-MIKEL ASTEINZA                                     17/09/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.01.37

4º.-ANDER GARCÍA RENDO                        05/06/1997         JM1       CLUB TRIATLON ARABA-TRI       1.02.25

5º.-UNAI ARBULU ASTORKIA                    18/10/1997         JM1       MUGARRA TRIATLON TALDEA  1.03.04

6º.-JOSEBA ROMERO ARAUKO                 19/01/1996         JM2       KOAXI S CONCEPT                          1.04.52

7º.-JULEN IRUARRIZAGA                             27/12/1996         JN2        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.06.96

8º.-ANDER IRIGOYEN EGIA                         18/09/1996         JN2        S.D.CICLOS GORLIZ                        1.08.04

9º.-PAUL BERECIARTUA PLAZA                 07/07/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.09.17

10º.-IGOR GARCÍA DE VICUÑA IRIONDO24/04/1998      CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.09.85

11º.-JON OIARTZABAL NARBARTE           05/03/1997         JM1       ANTXINTXILA S.T.T.                       1.09.93

12º.-PABLO MENDÍA VEGA                        24/12/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.17.04

13º.-IVAN HERNÁNDEZ MARTÍN              28/02/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      1.18.58

14º.-SERGIO RICO MANGADO                  04/1171998        CM3      ERMUKO OSTOTS T.K.T.                              1.22.80

15º.-ENEKO GOÑI GORROTXATEGI         14/12/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.29.42

16º.-GORKA PAGONABARRAGA              30/05/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.30.60

17º.-XABIER URRETXUA ARRIZABALAG 02/08/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.31.53

18º.-GAIZKA ISLER URIA                                                                             CM1                                                                     1.38.93

19º.-IKER DEL TORO                                       11/11/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      1.49.27

1000m Libres –FEMENINO

1ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   14.24.32

2ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         15.39.21

3ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO             28/05/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    15.44.25

4ª.-LIDE AZUETA LIZAUR                             30/09/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    16.32.18

5ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        17.08.76

6ª.-IRA GALLASTEGUI MENDIA                03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    17.11.20

7ª.-UXUE LETAMENDIA SANZ                   12/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    19.34.47

8ª.-AIORA ARANBURU URRUTXURTU   01/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    20.14.40

100m Libres-MASCULINO

1º.-BORJA GUTIÉRREZ SANTAMARÍA     21/07/1996         JM2       K0 TRIATLOI TALDEA                      12.12.78

2º.-ANDER GARCÍA RENDO                        05/06/1997         JM1       CLUB TRIATLON ARABA-TRI       12.33.54

3º.-INAXIO ILLARRAMENDI LIZARRETA 22/04/1998         CM3      ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   12.34.34

4º.-UNAI ARBULU ASTORKIA                    18/10/1997         JM1       MUGARRA TRIATLON TALDEA  12.44.10

5º.-MIKEL ASTEINZA                                     17/09/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    13.47.82

6º.-PAUL BERECIARTUA PLAZA                 07/07/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    14.28.10

7º.-JULEN IRUARRIZAGA                             27/12/1996         JN2        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    14.43.67

8º.-IGOR GARCÍA DE VICUÑA IRIONDO24/04/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    15.04.13

9º.-JOSEBA ROMERO ARAUKO                 19/01/1996         JM2       KOAXI S CONCEPT                          15.29.71

10º.-ANDER IRIGOYEN EGIA                      18/09/1996         JN2        S.D.CICLOS GORLIZ                        15.39.37

11º.-JON OIARTZABAL NARBARTE           05/03/1997         JM1       ANTXINTXILA S.T.T.                       17.00.47

12º.-IVAN HERNÁNDEZ MARTÍN              28/02/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      17.07.58

13º.-PABLO MENDÍA VEGA                        24/12/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    18.07.18

14º.-GORKA PAGONABARRAGA              30/05/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    18.54.29

15º.-SERGIO RICO MANGADO                  04/1171998        CM3      ERMUKO OSTOTS T.K.T.                              19.26.50

16º.-ENEKO GOÑI GORROTXATEGI         14/12/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    19.48.75

17º.-XABIER URRETXUA ARRIZABALAG 02/08/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    20.17.33

18º.-GAIZKA ISLER URIA                                                                             CM1                                                                     21.37.55

19º.-IKER DEL TORO                                       11/11/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      23.17.91

1000m Lisos –FEMENINO

1ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         3.10.98

2ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   3.11.83

3ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        3.14.03

4ª.-IREA GALLASTEGUI MENDIA                              03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.48.29

5ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO             28/05/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    4.16.77

6ª.-AIORA ARANBURU URRUTXURTU   01/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    5.04.98

7ª.-UXUE LETAMENDIA SANZ                   12/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    5.05.27

    .-LIDE AZUETA LIZAUR                              30/09/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    NP

1000m Lisos-MASCULINO

1º.-BORJA GUTIÉRREZ SANTAMARÍA     21/07/1996         JM2       K0 TRIATLOI TALDEA                      2.47.24

2º.-ANDER GARCÍA RENDO                        05/06/1997         JM1       CLUB TRIATLON ARABA-TRI       2.47.63

3º.-ANDER IRIGOYEN EGIA                         18/09/1996         JN2        S.D.CICLOS GORLIZ                        2.55.58

4º.-UNAI ARBULU ASTORKIA                    18/10/1997         JM1       MUGARRA TRIATLON TALDEA  2.56.12

5º.-PAUL BERECIARTUA PLAZA                 07/07/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    2.58.70

6º.-PABLO MENDÍA VEGA                          24/12/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    2.59.92

7º.-INAXIO ILLARRAMENDI LIZARRETA 22/04/1998         CM3      ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   3.03.23

8º.-IGOR GARCÍA DE VICUÑA IRIONDO24/04/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.08.10

9º.-IKER DEL TORO                                         11/11/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      3.08.80

10º.-MIKEL ASTEINZA                                   17/09/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.08.81

11º.-XABIER URRETXUA ARRIZABALAG 02/08/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.14.31

12º.-JULEN IRUARRIZAGA                          27/12/1996         JN2        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.18.68

13º.-IVAN HERNÁNDEZ MARTÍN              28/02/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      3.20.39

14º.-JON OIARTZABAL NARBARTE           05/03/1997         JM1       ANTXINTXILA S.T.T.                       3.21.35

15º.-JOSEBA ROMERO ARAUKO                              19/01/1996         JM2       KOAXI S CONCEPT                          3.25.65

16º.-SERGIO RICO MANGADO                  04/1171998        CM3      ERMUKO OSTOTS T.K.T.                              3.26.26

17º.-GORKA PAGONABARRAGA              30/05/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.27.96

18º.-ENEKO GOÑI GORROTXATEGI         14/12/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.41.61

    º.-GAIZKA ISLER URIA                                                                              CM1                                                                     NP                                                       

 

 

400m Lisos –FEMENINO

1ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   1.03.56

2ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        1.05.45

3ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         1.06.71

4ª.-IREA GALLASTEGUI MENDIA                              03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.19.54

5ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO&nbsp

Scroll to Top